VRL Süs Bitkileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Uzun yıllara dayanan süs bitkileri üretim faaliyetimizi, kurucu ortağı olduğumuz

Yalova Garden Süs Bitkileri A.Ş.

'nin üretim tesislerinde sürdürmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne süs bitkileri sektöründe üretim ve uygulama alalında saygın bir firma olan şirketimiz, faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin, ülke ekonomisinin, işçi sağlığı ve güvenliğinin öneminin bilinci ile hizmet vermektedir. Şirketimiz kalite ve güvenden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesi ile üretim yapmaktadır.

+
Mutlu Müşteri

Uygulama yapılacak peyzaj alanının nasıl göründüğünü ve bitkileri en iyi etki için nereye koyacağınızı hesaplamak zor olabilir. Bizim rolümüz bunu yapmanıza yardımcı olmak.

+ m2
Yeşillik Alan

VRL SÜS BİTKİLERİ'de , tasarım konseptini müşterilerimizle birlikte geliştirerek, hizmeti zevklerine, ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre uyarlamak için ortak bir yaklaşım benimsiyoruz.

+ m2
Peyzaj Alanı

En güzel ve en iyi peyzaj mimarisine sahip en çağdaş bahçelerin bile güzel dikimle ve tasarlanması gerekir.

Neden bizi seçmelisiniz?

Fidanlığımızda yaprak döken ve dökmeyen ağaç türleri ile bütün ithal ve yerli çalılar, yer örtücü bitkiler ve mevsimlik çiçekler olmak üzere 500 kadar bitki türü mevcuttur. Geniş ürün yelpazesiyle Büyükşehir Belediyeleri, İl

Özel İdareleri çeşitli Kamu Kurumları ve İnşaat firmalarına bitki temini hizmeti vermekteyiz.

Peyzaj uygulama-bakım ve taahhüt işlerinde konusunda deneyimli yönetici ve tecrübeli şantiye kadrosu ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Üretimden bahçe oluşturulmasına kadar olan süreçte, alanında uzman, tecrübeli, dinamik teknik kadromuzla, müşteri odaklı çalışan sürdürülebilir bir başarıyla Pazar payını arttırarak geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemekteyiz.

Doğayı yaşam alanlarınıza getirin.

TEKLİF ALIN